О компании

Товариство з обмеженою відповідальністю Торгово Виробнича Компанія «Енержі Капітал» працює на ринку України з 2002 року.


Основний напрямок нашої компанії це теплотехнічне обладнання Вітчизняних виробників. Ми є представниками по Київському регіону котельного заводу «ТОВ Торговий дім Атем» (Житомир), заводу ПрАТ «Агроресурс» (Рівне), заводу ВАТ «Барський машзавод» (м Бар), ППФ Ретра (Рівне) співпрацюємо з виробниками імпортного обладнання Beretta , Proterm, Vaillant, Bosch а також весь спектр супутнього обладнання (насоси, радіатори, запірна арматура).


Вся продукція сертифікована в Україні, Росії, Білорусії та внесена до реєстру 100 кращих товарів України


Також пропонуємо до Вашої уваги сучасні технології систем опалення.


Конденсаційні котли Vaillant використовують вищу теплоту згоряння палива ККД 108-110% і сонячну теплотехніку, успішно доповнюють один одного і дозволяють здійснити комплексний підхід до створення тепла і комфорту Вашого будинку при мінімальних витратах енергоносія.


Виробляємо сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування теплотехнічного обладнання будь-якої марки.


Виконуємо повний комплекс робіт з проектування, монтажу, пуско-налагодження систем опалення, газопостачання, водопостачання, каналізації. Повний асортимент і різноманітність товару, запасних частин.


У нас Ви завжди зможете отримати повну консультацію з будь-якого типу обладнання, швидко і просто замовити потрібну продукцію.


Ми можемо виробляти поставки кожен день в будь-який зручний для вас час.


Гнучкий розпорядок робочого дня. ЗНИЖКИ, ЗНИЖКИ, ЗНИЖКИ!


Ми надійні і вірні партнери.


Запрошуємо до співробітництва